KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY DLA DZIECI I RODZICÓW Z NASZEGO PRZEDSZKOLA " EKO - ZABAWKA "

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do aktywnego udziału w konkursie plastyczno - technicznym pt." EKO- ZABAWKA " . Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie zabawki z materiałów ekologicznych bądź z surowców wtórnych w sposób bezpieczny dla użytkownika . W konkursie przewidziane są nagrody i dyplomy . Prace należy przynosić do wychowawczyń grup do dnia 22.09.2023r. Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie .

Czytaj więcej!

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

Informujemy , iż dzieci z naszego przedszkola już po raz kolejny wezmą udział w sprzątaniu okolicy wokół naszego przedszkola partycypując w ten sposób w ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Tegorocznej edycji programu przyświeca hasło: "pod hasłem „Sprzątanie świata łączy ludzi”. Jej finał tradycyjnie przewidziany jest na trzeci weekend września (15-17.09), Udział naszych przedszkolaków w akcji Sprzątanie Świata z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie

Czytaj więcej!

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE

Zapraszamy na zebrania organizacyjne. Odbędą się one dla poszczególnych grup w określonych dniach :

grupa I 3 latków - 07.09.2023 ( czwartek ) godzina 16.30

grupa II 4 latków - 06.09.2023 ( środa ) godzina 16.30

grupa III 5 latków - 05.09.2023 ( wtorek ) godzina 16.00

grupa IV 6 latki - 05.09.2023 ( wtorek ) godzina 16.00

grupa V 6 latki - 05.09.2023 ( wtorek ) godzina 17.00


Prosimy o przybycie na zebranie bez dzieci - obuwie zmienne .

Czytaj więcej!

BYDGOSKA KONEWKA

Świat, który nas otacza jest piękny, aby taki pozostał rozwijamy świadomość ekologiczną dzieci już od najmłodszych lat poprzez udział w różnych akcjach proekologicznych. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego akcję „Bydgoska Konewka”, w której wzięły udział dzieci z grupy I.

Czytaj więcej!

ZMIANA STAWKI POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Szanowni Państwo,
Wydział Edukacji i Sportu UMB poinformował, że z dniem 1 września 2023 r. wchodzi w życie Uchwała Nr LXVIII/1379/23 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 26 kwietnia 2023 r. zmieniająca uchwałę w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w publicznych przedszkolach, dla których organem prowadzącym jest Miasto Bydgoszcz oraz określenia warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia z tych opłat (tekst uchwały zmieniającej w załączniku).
Zgodnie z przyjętą uchwałą od dnia 1 września 2023 r. zmianie ulega wysokość opłaty za każdą godzinę powyżej 5. pobytu dziecka w przedszkolu z 1,14 zł na 1,30 zł.

Czytaj więcej!