II MIEJSCA W PRZEGLĄDZIE ARTYSTYCZNYM "OD PRZEDSZKOLAKA DO KUJAWIAKA"

GRATULACJE !
Gorące brawa należą się dzieciom z grupy V za zdobycie II miejsca w przeglądzie artystycznym "Od przedszkolaka do Kujawiaka". 6-latki zaśpiewały piosenkę kujawską i zatańczyły nasz ludowy, regionalny taniec. Dzieci w kujawskich strojach swój występ wykonały na wysokim poziomie zdobywając II miejsce w konkursie. Organizatorem przedsięwzięcia byli nauczyciele z Przedszkola Nr 11 w Bydgoszczy. Serdeczne podziękowanie za gościnę i upominki dla dzieci.

Czytaj więcej!

GRATULACJE

Serdecznie gratulujemy naszym dzieciom: Zuzannie Cymbałko , Borysowi Szafrańskiemu i Zuzannie Sośnickiej za aktywny udział i doskonałą wsółpracę w trakcie teleturnieju wiedzy na temat " Bajki znamy o emocje dbamy ."

Czytaj więcej!

GALERIA - KONKURS PLASTYCZNY "ZDROWY STYL ŻYCIA JEST DO ZDOBYCIA" - TOSIA PIERWSZE MIEJSCE

Czytaj więcej!

DYPLOM DLA PRZEDSZKOLA W SZACHACH

Czytaj więcej!

GRUPA IV - KONKURS ZWIĄZANY Z REALIZACJĄ FILMIKU O OSZCZĘDZANIU PRĄDU

GRUPA IV W SKŁADZIE:
Zuzia S., Zuzia C. ,Mateusz, Filip, Wiktor, Martynka, Veronika, Maja i Borys zajęła I miejsce w konkursie związanym z realizacją filmiku o oszczędzaniu prądu.
Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej!

GRATULACJE

Serdeczne gratulacje dla Agatki Walenczykowskiej za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt." Zdrowy styl życia jest do zdobycia "

Czytaj więcej!

GALA KOŃCZĄCA PROJEKT BYDGOSZCZ CZYTA MAŁEMU MISIOWI

Serdecznie gratulujemy Maksymilianowi A. z grupy 1 zdobycia II miejsca w kategorii dzieci 3-4 letnich w konkursie plastycznym „Miś z przyszłości”, zorganizowanym w ramach miejskiego projektu „Bydgoszcz czyta Małemu Misiowi”, Wojtkowi Z. z grupy 2 zdobycia wyróżnienia w tej samej kategorii oraz Zuzannie C. z grupy 4 zdobycia wyróżnienia w kategorii dzieci 5-6 letnich. Dyplomy oraz podziękowanie od Prezydenta Miasta Bydgoszczy otrzymały również nauczycielki – koordynatorki projektu oraz nasze przedszkole

Czytaj więcej!

WYRÓŻNIENIE

Serdeczne gratulacje dla Liwii Bejgrowicz za twórczą prezentację wiersza podczas IX Przeglądu Recytatorskiego .

Czytaj więcej!

DYPLOM

Serdeczne gratulacje dla Zuzi Cymbałko za zajęcie II miejsca oraz dla Veroniki Postoiałko za udział w konkursie plastycznym pt." Eko doniczki z nieużytków rabatki to do ogródka piękne kwiatki ."

Czytaj więcej!

DYPLOM

Składamy serdecznie gratulacje Liwii Bejgrowicz za zdobycie drugiego miejsca w konkursie plastycznym pt. " Bydgoszcz - moja mała ojczyzna "

Czytaj więcej!