PODZIĘKOWANIE OD SENIORÓW


Za dary przekazane seniorom z bydgoskich placówek opiekuńczych otrzymaliśmy podziękowanie zamieszczone na koncie facebookowym Domu Dziennego Pobytu przy ul. Kapuściska:

"Pyszna herbatka dla Babci i Dziadka"
Serdecznie dziękujemy Dzieciom,, Rodzicom, Dyrekcji i Pracownikom Przedszkola nr 18 za zorganizowanie akcji pn "Pyszna herbatka dla Babci i Dziadka" i smakowite podarunki! Przepiękne laurki i miłe życzenia wciąż nie pozwalają Seniorom zapomnieć o Dniu Babci i Dziadka!

Czytaj więcej!

PODZIĘKOWANIE

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci,

Akcja charytatywna"Pyszna herbatka dla babci i dziadka" dobiegła końca.
W imieniu seniorów z Domu Dziennego Pobytu przy ul. Kapuściska oraz z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Łomżyńskiej serdecznie dziękujemy za Państwa hojność i wielkie serca.
Jest to bez wątpienia wspaniały przykład dla naszych dzieci, które widząc Państwa empatię, z pewnością wyrosną na ludzi wrażliwych na dobro drugiego człowieka.
Dziękujemy!!!

Czytaj więcej!

BAL KARNAWAŁOWY

Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się w naszym przedszkolu w dniu 11 luty 2022r. (piątek) Zabawa taneczna odbędzie się z podziałem na dwa zespoły . Pierwszy zespół to dzieci z grupy pierwszej - 3 latki i drugiej - 4 latki. Drugi zespół to dzieci z grupy trzeciej - 5 latki , czwartej - 4 latki i piątej - 6 latki .
Prosimy rodziców , aby w tym dniu przebrali swoje dzieci w stroje karnawałowe .ponieważ odbędzie się również sesja fotograficzna.

Czytaj więcej!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

“W dniu tak uroczystym, w dniu Waszego święta,
składamy Wam życzenia, o Was pamiętamy.
By życie Wasze kwiatami było usłane,
tak piękne i czyste jak letni poranek.”

“Droga Babciu, drogi Dziadku,
Chcielibyśmy wam wręczyć bukiet kwiatków.
Lecz jest styczeń, kwiatków nie ma,
więc wam składamy te życzenia:
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
grzecznych wnuków i radości.”

Czytaj więcej!

„PYSZNA HERBATKA DLA BABCI I DZIADKA”.

W związku z udziałem naszej placówki w projekcie „Mała księżniczka, mały książę – przez świat literatury i sztuki do świata wartości” oraz nadchodzącym Dniem Babci i Dziadka serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce charytatywnej:

„PYSZNA HERBATKA DLA BABCI I DZIADKA”.

Do dnia 3 lutego zbieramy w naszym przedszkolu herbatki – owocowe, zwykłe, zielone i inne, które zostaną podarowane seniorom z pobliskich placówek opiekuńczych (DPS, Dom Dziennego Pobytu) mieszczących się na Kapuściskach. Dzieci z wszystkich grup dołączą do tychże herbatek okolicznościowe laurki z życzeniami oraz filmik – krótki program okolicznościowy (wierszyki, piosenki) z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Pokażmy dzieciom, że warto dzielić się z innymi choćby najmniejszym okruchem dobra i sprawiać im bezinteresowną radość!!!
Herbatki zbieramy do kartoników wystawionych w szatni przy obu wejściach do przedszkola. Prosimy, aby ze względów higienicznych były one zapakowane w woreczki bądź kartoniki.

Czytaj więcej!