DNI ADAPTACYJNE W PRZEDSZKOLU

Serdecznie zapraszamy Rodziców z dziećmi przyjętymi pierwszy raz do Przedszkola nr 18 na dni adaptacyjne, które odbędą się w dniach 31.08 - 01.09. 2023r. w godzinach od 9.00 do 11.00.

Czytaj więcej!

WAKACYJNE ŻYCZENIA

Kochane Dzieci!

Szybko minął nam ten przedszkolny rok… Zaczyna się najpiękniejsza pora – wakacje… To czas letnich kąpieli, słońca, długich spacerów i ciekawych przygód. Życzymy Wam, by wakacje były bezpieczne, pełne wrażeń, nowych kolegów, miejsc i zabaw. A gdy już odpoczniecie – wracajcie do przedszkola roześmiane i opalone. Będziemy na Was czekać…

Czytaj więcej!

ZAKOŃCZENIE AKCJI CHARYTATYWNEJ " KUP PAN SZCZOTKĘ "

Niedawno zakończyła się w naszym przedszkolu akcja charytatywna "Kup Pan szczotkę". Dzięki Państwa hojności udało się zebrać wiele sztuk szczotek i past do mycia zębów oraz innych środków czystości, które zostały już wysłane do podopiecznych fundacji "Redemptoris Missio". Bardzo dziękujemy za wielkie serca i empatię, którą okazali Państwo potrzebującym, dając jednocześnie naszym dzieciom dobry przykład i dowód na to, że miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do słabych i ubogich

Czytaj więcej!

PODZIĘKOWANIE

Podziękowanie

Składamy gorące podziękowanie wszystkim rodzicom i dzieciom za szczególne zaangażowanie w roku szkolnym 2022/2023 we wszystkie akcje ekologiczne organizowane przez Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy.
Szanowni Państwo, to dzięki współpracy z Wami nasze dzieci osiągają sukcesy a Przedszkole nr 18 zyskuje w środowisku uznanie i zainteresowanie.
Z całego serca dziękujemy !

Zapraszamy do przeczytania artykułów o NAS:

https://www.czystabydgoszcz.pl/sciezka-sensoryczna-w-przedszkolu-na-kapusciskach-otwarta/

https://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,29872966,przedszkolaki-z-kapuscisk-maja-swoja-stacje-meteo-zielnik.html

https://metropoliabydgoska.pl/nowa-sciezka-sensoryczna-na-kapusciskach-dzieci-juz-korzystaja/

Czytaj więcej!

UROCZYSTE ODDANIE DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEJ ŚCIEŻKI SENSORYCZNEJ

UROCZYSTE ODDANIE DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEJ ŚCIEŻKI SENSORYCZNEJ

Ścieżka sensoryczna ma na celu rozwijanie zmysłu dotyku i równowagi u dzieci poprzez angażowanie receptorów czuciowych na dłoniach i stopach, odczuwania, naukę kolorów, nazywania. Chodzenie bosymi stopami po ścieżce rozwija sprawność ruchową w zakresie motoryki małej jak i dużej, uczy koordynacji wzrokowo-ruchowej, koncentracji oraz daje poczucie sprawczości i radości.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Czytaj więcej!