BEZPŁATNE WARSZTATY Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA

Szanowni Rodzice!

W najbliższy piątek, tj. 27 maja 2022 r. odbędą się dla Państwa dzieci bezpłatne warsztaty z robotyki i programowania z wykorzystaniem robotów PHOTON, które są dziełem absolwentów Politechniki Białostockiej. Zajęcia dostosowane są do wieku dzieci. Warsztaty będą połączone z sesją fotograficzną o tematyce letnio-wakacyjnej. Zakup zdjęć jest oczywiście dobrowolny.
Serdecznie zapraszamy
Dyrektor Przedszkola nr 18 w Bydgoszczy

Czytaj więcej!

KONSULTACJE LOGOPEDYCZNE

Serdeczne zapraszamy rodziców dzieci ,które uczęszczają na zajęcia logopedyczne w przedszkolu do wzięcia udziału w konsultacjach indywidualnych .
Punkt odbędzie się 18.05.( środa ) w godzinach od 15.30 - 17.00 na terenie przedszkola .Prosimy o wpisanie się na listę u pań dyżurujących . Do zobaczenia

Czytaj więcej!

DZIEŃ MAMY I TATY

Szanowni Państwo w tym roku szkolnym powoli wracamy do funkcjonowania sprzed pandemii i organizujemy dla Państwa uroczystość z okazji DNIA MAMY I TATY w poszczególnych grupach .Na występy prosimy o przybycie jednego z rodziców. Harmonogram uroczystości w poszczególnych grupach przedstawia się następująco :

GRUPA I - 25.05.2022r. GODZINA 16.00

GRUPA II - 24.05.2022r. GODZINA 16.00

GRUPA III - 26.05.2022r. GODZINA 16.00

GRUPA IV - 25.05.2022r. GODZINA 16.00

GRUPA V - 23.05.2022r. GODZINA 16.00

Czytaj więcej!

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Z okazji zbliżających się świąt życzymy
smacznego jajeczka Wielkanocnego,
dużego zająca czekoladowego,
zdrowia niezawodnego, wielu radości
i przez całe Święta samej wesołości!
Pogody, słońca, radości,
w niedzielę dużo gości,
w poniedziałek dużo wody,
to dla zdrowia i urody.
Dużo jajek kolorowych,
Świąt wesołych oraz zdrowych!

Czytaj więcej!

OGÓLNOPOLSKA AKCJA " OGRÓDKI ZE SMAKIEM "

Drodzy Rodzice!

Z radością informujemy, że nasze przedszkole dołączyło do ogólnopolskiej akcji „Ogródki ze smakiem” pod patronatem firmy Electrolux. Walczymy o nagrodą główną, którą otrzyma 5 placówek przedszkolnych z całej Polski, a jest nią zbudowanie przez sponsorów na terenie ogrodu przedszkolnego ogródka warzywnego o pow.20m2 . Kolejne 15 miejsc premiowane jest otrzymaniem zestawów ogrodniczych. Nagrody otrzymają placówki, które w drodze głosowania na stronie:
https://www.electrolux.pl/local/ogrodki-ze-smakiem/ otrzymają do dnia 25.04.2022 do godz. 23:59 największą ilość głosów. Stajemy w szranki z przedszkolami z całej Polski, które już od tygodnia biorą udział w akcji, dlatego też mamy sporo punktów do nadrobienia w stosunku do placówek prowadzących w rankingu. Wierzymy jednak, że z Państwa pomocą to się nam uda i że wskoczymy na podium!

Czytaj więcej!