KĄCIK BIBLIOTECZNY

W związku z udziałem w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa w naszym przedszkolu powstaje Przedszkolny Kącik Biblioteczny. Będzie on usytuowany w holu przedszkola. Zachęcamy do korzystania z niego - wypożyczania książek i wspólnego czytania z dziećmi i dla dzieci. Będziemy również wdzięczni za wzbogacanie Kącika książeczkami, z których Państwa dzieci już wyrosły – być może w domowych szafach i biblioteczkach znajdują się niepotrzebne książki, którymi można się podzielić? Prosimy również o przestrzeganie regulaminu korzystania z Kącika oraz odnotowywanie wypożyczeń i zwrotów na Kartach Wypożyczeń. Niech Kącik Biblioteczny służy nam jak najdłużej i sprawia radość tak bliskim dostępem do książek!

Czytaj więcej!

GALERIA - ZAJĘCIA DZIECI Z GRUPY 2 W BIBLIOTECE - JAK POWSTAJE KSIĄŻKA ?

Czytaj więcej!

GALERIA - TEATR KAMISHIBAI

Czytaj więcej!

CYKLICZNE WIZYTY DZIECI NA LEKCJACH BIBLIOTECZNYCH W WOJEWÓDZKIEJ I MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ IM. DR. W. BEŁZY W BYDGOSZCZY

Czytaj więcej!

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo
Nasza placówka realizuje w bieżącym roku szkolnym
„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025- Priorytet 3”
Przedszkole otrzymało dofinansowanie na realizację projektu w następujących zadaniach:
- Dotacja BP - Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - 3.000 zł
- Modernizacja bibliotek - Program Rozwoju Edukacji - Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - 750 zł
Działania promujące czytelnictwo realizowane w ramach tego projektu będziemy publikować na naszej stronie internetowej oraz tablicy informacyjnej w holu przedszkola.
Zachęcamy do aktywnego współdziałania!!

Czytaj więcej!