NAGRODA PREZYDENTA

Pragniemy poinformować naszych Rodziców ,że nasze przedszkole otrzymało nagrodę Prezydenta Bydgoszczy za EKOPROJEKT ( REWITALIZACJA NIEBIESKO - ZIELONEJ INFRASTRUKTURY PRZEDSZKOLA NR 18 W BYDGOSZCZY ). Gratulujemy

Czytaj więcej!

GÓRA GROSZA

Drodzy Rodzice

Nasze przedszkole po raz kolejny włączyło się do akcji charytatywnej „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. W poprzednim roku zebraliśmy łącznie 707,04 zł. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

Czytaj więcej!

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy I na uroczystość " PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA ", które odbędzie się 26.10.2023r. ( czwartek ) o godzinie 16.00. Prosimy takźe, aby w tym dniu dzieci miały przygotowany strój odświętny do przebrania .

Czytaj więcej!

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

Jutro tj. 25.10.2023r. ( środa ) o godzinie 9.30 do naszego przedszkola przyjadą aktorzy z przedstawieniem pt. " Kolory jesieni " , na które serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków .

Czytaj więcej!

ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE. LOGOPEDYCZNE

Zapraszamy na konsultacje logopedyczne ,które będą na terenie naszego przedszkola w dniu 09.10 .2023 ( poniedziałek ) w godzinach od 15.30 do 17.00 . Chętnych prosimy o wpisanie się na listę w szatni.

Czytaj więcej!