PLANETĘ NASZĄ KOCHAMY I CAŁY ROK O NIĄ DBAMY

PLANETĘ NASZĄ KOCHAMY I CAŁY ROK O NIĄ DBAMY !
12 czerwca 2023 roku spotkaliśmy się na uroczystym podsumowaniu całorocznych akcji ekologicznych w Przedszkolu nr 18 w Bydgoszczy. Mieliśmy zaszczyt gościć panią Monikę Jędrzejczak z Wydziału Edukacji i Sportu oraz panią Natalię Babachanian z Biura Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Bydgoszczy. Nasze dzieci zebrały prawie 700 kg zużytych baterii i akumulatorów małogabarytowych ( III MIEJSCE ) oraz porównywalną ilość plastikowych nakrętek ( II MIEJSCE ). 19 maja w naszej placówce to wyjątkowy dzień – Dzień Dobrych Uczynków dla Środowiska. Dzieci tradycyjnie już przynoszą kwiaty, drzewka i akcesoria przyrodnicze do przedszkolnego ogrodu. Mieliśmy przyjemność podziękować dzieciom za szczególne zaangażowanie w tą akcję. Gorące podziękowanie składamy również na ręce Państwa Kołodziejczak. Dzięki owocnej współpracy Przedszkole nr 18 zyskało logo, koszulki dla dzieci, baner dydaktyczny i okolicznościowe również dla dzie

Czytaj więcej!

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE

Dnia 22.06.2023r.( czwartek) o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci nowoprzyjętych .

Czytaj więcej!

GALA KOŃCZĄCA PROJEKT BYDGOSZCZ CZYTA MAŁEMU MISIOWI

W czwartek 18.05.2023 w Bydgoskiej Szkole Wyższej miała miejsce uroczysta gala podsumowująca projekt "Bydgoszcz czyta Małemu Misiowi" , w którym nasza placówka brała udział. Jednym z działań projektowych był konkurs plastyczny "Miś z przyszłości", w którym Maksymilian A. z grupy 1 zdobył nagrodę w kategorii dzieci 3-4 letnich, Wojtek Z. Z grupy 2 zdobył wyróżnienie w tej samej kategorii, zaś Zuzanna C. z grupy 4 zdobyła wyróżnienie w kategorii dzieci 5-6 letnich. Podczas gali oprócz wielu atrakcji nastąpiło rozdanie laureatom nagród. Serdecznie gratulujemy im tego sukcesu!!! Oprócz tego organizatorzy przekazali dyrektorom placówek biorącym udział w projekcie, jak i nauczycielom – koordynatorom z poszczególnych przedszkoli i szkół podziękowanie w formie dyplomu w imieniu własnym, jak i Prezydenta Miasta Bydgoszczy, p. Rafała Bruskiego.

Czytaj więcej!

PLANETARIUM ORBITEK

Dnia 31.05.2023r. o godzinie 9.00 do naszego przedszkola przyjedzie mobilne planetarium Orbitek . Dzieci będą mogły wybrać się rakietą w podróż do kosmosu ,obejrzeć z bliska gwiazdy, poznać i przyjrzeć się planetom oraz cieszyć oczy pięknymi kosmicznymi widokami. Pokaz dostarczy wszystkim przedszkolakom wiele niezapomnianych kosmicznych wrażeń.

Czytaj więcej!

ZABAWY Z RYTMIKĄ

Dnia 31.05.2023 r. o godzinie 13.00 zorganizowane zostaną wesołe zabawy z muzyką dla dzieci , które poprowadzi pan Tomek od rytmiki .

Czytaj więcej!