PODZIĘKOWANIE
Z całego serca dziękujemy nauczycielom, którzy podjęli się realizacji zadań w ramach Miejskiego Projektu Edukacyjnego „Walizka z Podróży”.Dzięki zaangażowaniu, kreatywności i otwartości na nowe doświadczenia dzieci mogły wyruszyć w niezwykłą podróż pełną odkryć, inspiracji i radości poznawania świata. Każda zrealizowana aktywność, każdy pomysł i każda chwila poświęcona projektowi sprawiły, że „Walizka z Podróży” stała się wyjątkową przygodą edukacyjną.
Dziękujemy za pasję, profesjonalizm oraz tworzenie przestrzeni, w której dzieci mogły rozwijać swoją ciekawość, wyobraźnię i wrażliwość na różnorodność kultur, miejsc i ludzi. Serdeczne podziękowanie dla pani dyrektor przedszkola Barbary Konowalskiej, dla pani Magdaleny Chwaliszewskiej, Agnieszki Olszczyńskiej, Sylwii Matuszewskiej-Hałas i pana Tomasza Korejby.
Życzymy dalszych sukcesów zawodowych, nieustającej energii do działania oraz wielu kolejnych edukacyjnych podróży – zarówno tych małych, jak
GRANT EKOLOGICZNY "ROŚLINY I ZWIERZĘTA WOKÓŁ MNIE"
Czytaj więcej!PROJEKT "ABC EKONOMII CZYLI PIERWSZE KROKI W ŚWIECIE FINANSÓW"
W naszym przedszkolu jest realizowany projekt "ABC Ekonomii czyli pierwsze kroki w świecie finansów"
Czytaj więcej!PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ I ZAANGAŻOWANIE W BYDGOSKIM PROJEKCIE EKOLOGICZNYM "SMOK CZY SMOG?"
Czytaj więcej!DYPLOM I PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W PROJEKCIE " CYFROWA TWIERDZA "
Czytaj więcej!PODZIĘKOWANIE ZA ZAANGAŻOWANIE W REALIZACJĘ II EDYCJI PROJEKTU EDUKACYJNEGO WAGA ŚRODOWISKA
Czytaj więcej!MIEJSKI PRZEGLĄD TAŃCÓW LUDOWYCH – EDYCJA II
MIEJSKI PRZEGLĄD TAŃCÓW LUDOWYCH – EDYCJA II
16 maja nasze Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy miało zaszczyt być gospodarzem wyjątkowego wydarzenia – II Miejskiego Przeglądu Tańców Ludowych. W tanecznym święcie udział wzięły dzieci z Przedszkola nr 18, Przedszkola nr 24, Przedszkola nr 31 i Przedszkola nr 49. Na scenie zaprezentowano kujawiaka, krakowiaka i poloneza, a całe wydarzenie odbyło się w niezwykle radosnej i przyjemnej atmosferze.
Wysoki poziom artystyczny, barwne stroje ludowe i ogromne zaangażowanie dzieci i nauczycieli sprawiły, że jury jednogłośnie przyznało wszystkim zespołom pierwsze miejsca! W składzie jury zasiedli wyjątkowi goście: pani Dyrektor naszego przedszkola mgr Barbara Konowalska, pani Krystyna Tomecka z Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, pani Joanna Kasprowicz – kierownik Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Bełzy w Bydgoszczy oraz Radna Osiedla Kapuściska.
WIZYTA W BIBLIOTECE
W piątek 30.05.2025 grupa 5 udała się do biblioteki, aby wziąć udział w zajęciach dotyczących bioróżnorodności w ramach realizacji grantu oświatowego pt : "Rośliny i zwierzęta wokół mnie - dbam o bioróżnorodność w moim przedszkolu i w moim mieście" . Dzieci dowiedziały się, co oznacza słowo "bioróżnorodność" oraz poznały zależności między światem zwierząt i roślin. Wysłuchały ciekawego opowiadania, wzięły udział w zabawie ruchowej, a na koniec wykonały pracę plastyczną z kolorowego papieru - gąsienicę.
Czytaj więcej!