UROCZYSTOŚĆ 6 LATKÓW Z GRUPY V - ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA
Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego ,które odbędzie się 22 czerwca 2026r. o godzinie 17.00 w naszej placówce. Prosimy ,aby dzieci były ubrane na galowo, żeby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia .
Czytaj więcej!OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA BYDGOSZCZY
Prosimy Rodziców o zapoznanie się z ogłoszeniem Prezydenta Miasta Bydgoszczy o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących projektu Planu ogólnego miasta Bydgoszczy
Czytaj więcej!OGŁOSZENIE - ZEBRANIE Z RODZICAMI NOWYCH DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA OD WRZEŚNIA 2026r.
Zapraszamy wszystkich Rodziców nowych dzieci, które rozpoczynają przygodę w naszym przedszkolu nr 18 na zebranie, które odbędzie się 25.06.2026r. { czwartek } o godzinie 16.00 w grupie maluszków .
PODZIĘKOWANIE DLA UCZESTNIKÓW PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PT." MOJA BYDGOSZCZ - TU LUBIĘ SPĘDZAĆ CZAS Z RODZINĄ ."
Czytaj więcej!PODZIĘKOWANIE
Szanowni Rodzice !
Z całego serca dziękujemy nauczycielom, którzy podjęli się realizacji zadań w ramach Miejskiego Projektu Edukacyjnego „Walizka z Podróży”.
Dzięki zaangażowaniu, kreatywności i otwartości na nowe doświadczenia dzieci mogły wyruszyć w niezwykłą podróż pełną odkryć, inspiracji i radości poznawania świata. Każda zrealizowana aktywność, każdy pomysł i każda chwila poświęcona projektowi sprawiły, że „Walizka z Podróży” stała się wyjątkową przygodą edukacyjną.
Dziękujemy za pasję, profesjonalizm oraz tworzenie przestrzeni, w której dzieci mogły rozwijać swoją ciekawość, wyobraźnię i wrażliwość na różnorodność kultur, miejsc i ludzi. Serdeczne podziękowanie dla pani dyrektor przedszkola Barbary Konowalskiej, dla pani Magdaleny Chwaliszewskiej, Agnieszki Olszczyńskiej, Sylwii Matuszewskiej-Hałas i pana Tomasza Korejby.
Życzymy dalszych sukcesów zawodowych, nieustającej energii do działania oraz wielu kolejnych edukacyjnych podróży – zarówno tych małych, jak


