PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE
INFORMACJA WS. OTWARCIA PRZEDSZKOLA
Z UWAGI NA BRAK WARUNKÓW ZAPEWNIAJĄCYCH BEZPIECZEŃSTWO DZIECIOM I PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA ZGODNYCH Z WYTYCZNYMI WYDANYMI PRZEZ MINISTRA ZDROWIA I GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO
PLACÓWKA NIE WZNAWIA SWOJEJ PRACY OD DNIA 11.05.2020 R.
O DALSZYCH DECYZJACH BĘDZIECIE PAŃSTWO INFORMOWANI ZA POŚREDNICTWEM STRONY INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA
Poniżej link do informacji Prezydenta Miasta Bydgoszcz ws przedszkoli i żłobków
AKCJE EKOLOGICZNE
Drodzy Rodzice kochane przedszkolaki
z dniem 15 maja 2020 r. kończą się akcje ekologiczne w naszej placówce.
Podsumowanie nastąpi jak wszyscy wrócimy do przedszkola.
DZIĘKUJEMY ☺
WAŻNY KOMUNIKAT
PILNE!!!
DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 18 PROSI RODZICÓW,
KTÓRZY NADESŁALI DEKLARACJE O POTRZEBIE OPIEKI PRZEDSZKOLNEJ OD DN. 11. 05. 2020 R.
O SZYBKIE ODESŁANIE WYPEŁNIONYCH DEKLARACJI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W PLIKU DO POBRANIA PONIŻEJ.
PILNE
PILNE!
UWAGA RODZICE!
PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z ZAŁĄCZONYM PISMEM DOTYCZĄCYM ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA, WYPEŁNIĆ DRUK ZGŁOSZENIA PRZESŁAĆ NA ADRES p18@edu.bydgoszcz.pl .
NIEUDZIELENIE ODPOWIEDZI OD PAŃSTWA BĘDZIE POTRAKTOWANE JAKO BRAK ZAINTERESOWANIA OPIEKĄ PRZEDSZKOLNĄ
WAŻNY KOMUNIKAT DYREKTORA
WZNOWIENIE PRACY PRZEDSZKOLA NA ZASADZIE DYŻURU OPIEKUŃCZEGO
DO 08.05.2020 ( PIĄTEK ) NASZE PRZEDSZKOLE JEST ZAMKNIĘTE.
Uruchamianie pracy naszego przedszkola będzie przeprowadzone zgodnie z wytycznymi, wydanymi przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Informujemy, że z opieki w przedszkolu będą mogły skorzystać tylko te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką w domu.
Pierwszeństwo uzyskają dzieci pracowników: systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu, oświaty i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz rodziców
pracujących i samotnie wychowujących dzieci.
Zgodnie z wytycznymi GIS prosimy rodziców, by pod żadnym pozorem nie przyprowadzali dzieci z objawami chorobowymi – katar, kaszel, stan podgorączkowy, gorączka.
Do placówki nie można przyprowadzić t


