WIZYTA POLICJI W PRZEDSZKOLU
W ramach programu " Bezpieczny przedszkolak " w dniu 15.10.2019 roku do naszego przedszkola przybyli przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji - Komisariat Wyżyny w Bydgoszczy. Celem wizyty było przypomnienie przedszkolakom podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pani policjantka przybliżyła dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniała numer alarmowy 112 oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomym. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się projekcja filmu pt." Bezpieczne zachowania ." oraz prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Niektóre przedszkolaki zadawały pytania oraz dzieliły się swoimi doświadczeniami. Bardzo pouczające były scenki sytuacyjne, w których dzieci chętnie brały udział.Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom policji za to , że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami.
Czytaj więcej!AKCJA - PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE
Adresatami Akcji są biblioteki publiczne stanowiące samodzielne jednostki organizacyjne,celem akcji jest wyłonienie bibliotek, którym przekazane zostaną świadczenia rzeczowe w postaci
nagród, na zasadach opisanych w regulaminie. Akcja prowadzona jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w okresie od dnia 2 września 2019 r. do dnia 18 listopada 2019 r. (ogłoszenie wyników Akcji). Akcja prowadzona jest z wykorzystaniem strony internetowej o adresie www.kinder.pl Wyłonienie Bibliotek, którym przekazane zostaną świadczenia rzeczowe w postaci nagród, nastąpi
w drodze głosowania prowadzonego z wykorzystaniem Strony internetowej.Prosimy o głosowanie na naszą osiedlową bibliotekę pod nazwą - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 10 Adres: Stanisława Noakowskiego 4, 85-804 Bydgoszcz
LOGOPEDYCZNY PUNKT KONSULTACYJNY
Dnia 18.10.2019 ( piątek ) w godzinach od 15.30 - 17.00 odbędzie się punkt konsultacyjny dla rodziców dzieci z grup II, III, IV , V .Szczególnie zapraszam osoby , którym zalecono ćwiczenia w domu .
Czytaj więcej!OGŁOSZENIE - WYCIECZKA - GRUPA III i IV
Dnia 14 października grupa III i IV uczestniczy w wycieczce edukacyjnej do Nadleśnictwa Żołędowo. Wyjazd o godz. 9.00 powrót około godz. 12.00. Z przedszkola zabieramy poczęstunek i napoje. Tego dnia prosimy przyprowadzić dzieci do godziny 8.00 i ubrać odpowiednio do pogody na "cebulkę ".
Czytaj więcej!KONKURS PLASTYCZNY EKO -ZWIERZAKI
DRODZY RODZICE
W związku z akcją „SPRZĄTANIE ŚWIATA” zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami do udziału w konkursie pt. „EKO-ZWIERZAKI” – zwierzęta leśne z surowców wtórnych.
Zadanie konkursowe polega na własnoręcznym wykonaniu wraz z dzieckiem zwierzęcia leśnego według własnego pomysłu z materiałów wtórnych (kartonów, makulatury, plastikowych butelek, torebek foliowych, puszek, nakrętek itp.).
Podpisane prace należy dostarczyć do wychowawcy grupy, do 25 10.2019 r.


