WITAMY PO WAKACJACH
Serdecznie witamy wszystkie dzieci, które wróciły do nas wypoczęte po wakacjach. Rozpoczynamy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane. Życzymy wielu radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a Rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia. Jednocześnie informujemy , iż ze względu na pandemię dzieci z grupy pierwszej 3 - latki i drugiej 4 - latki do przedszkola wchodzą wejściem głównym , a z grupy trzeciej 5 - latki , czwartej 4 - latki i piątej 6 - latki wchodzą wejściem bocznym .
Czytaj więcej!KILKA RAD DLA RODZICÓW NA DOBRY POCZĄTEK W PRZEDSZKOLU
Pierwsze dni i tygodnie w przedszkolu mogą upłynąć pod znakiem płaczu dziecka i niechęci wobec nowego miejsca. To zwykle przejściowe smutki. Trwają krócej lub dłużej, ale z czasem wszyscy przyznają, że przedszkole to najlepsze rozwiązanie. Dzieci nie lubią być niczym zaskakiwane, dlatego rozpoczęcie przedszkolnej edukacji powinno poprzedzić solidne przygotowanie i ustalenie odpowiedniej strategii na pierwsze tygodnie. Oto rady dla rodziców na pierwsze dni dziecka w przedszkolu.
Czytaj więcej!II CZĘŚĆ NAGRODY W KONKURSIE NA EKOPRZEDSZKOLE 2021
Drodzy Rodzice pragniemy poinformować ,iż w holu przedszkolnym zawisła grafika ufundowana przez IKEA BYDGOSZCZ zachęcająca dzieci do segregacji śmieci oraz otrzymaliśmy pojemniki na pomoce do grupy . Bardzo dziękujemy wszystkim naszym przedszkolakom oraz ich Rodzicom za ogromne zaangażowanie w akcje ekologiczne prowadzone w naszym przedszkolu .
DZIĘKUJEMY !!!!
Liczymy ,że w nadchodzącym roku szkolnym będą Państwo równie mocno zaangażowani jak w poprzednim .
ZAJĘCIA ADAPTACYJNE
Zajęcia adaptacyjne
W ostatnie dwa dni sierpnia, tj. 30-31.08.2021r. odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci 3-letnich. Z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią zajęcia adaptacyjne będą odbywały się w reżimie sanitarnym w godz. 15.30-16.30.Dziecko przychodzi z jednym rodzicem. Rodzice zasłaniają nos i usta maseczką a dla dzieci przynoszą obuwie zmienne. Informacje szczegółowe dotyczące funkcjonowania przedszkola i grupy zostaną przekazane na zajęciach adaptacyjnych.
Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy.
WAKACJE
Już jest lato, już jest lato !
Wyjeżdżamy z mamą, tatą.
W góry, w lasy lub nad morze,
każdy jedzie tam, gdzie może.
Bliżej słońca, bliżej wody,
by się kąpać dla ochłody.
Na jagody chodzić w las,
bo wakacji nadszedł czas.
Wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy wspaniałych, pogodnych
i roześmianych wakacji, dużo słońca, udanego i bezpiecznego wypoczynku!
Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i chwil, interesujących podróży oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.
Dyrektor i Pracownicy Przedszkola


