GÓRA GROSZA STARTUJE
GÓRA GROSZA STARTUJE !
Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do akcji charytatywnej "Góra Grosza" organizowanej w całej Polsce przez Towarzystwo Nasz Dom.
Drodzy rodzice, kochane przedszkolaki przyłączcie się i razem usypmy XXII Wielką Górę Grosza.
W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc, ponieważ może pomóc dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami.
Z początkiem listopada rozpoczynamy zbiórkę monet w każdej grupie.
Akcja potrwa do końca czerwca 2022 r.
WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW
DRODZY RODZICE !!!
ze względu na organizację żywienia ( zakup art. spożywczych )prosimy o zadeklarowanie obecności swojego dziecka w przedszkolu w dniu: 12 (piątek) listopada 2021; Deklaracja obecności w wyżej wymienionym dniu, a nieprzyprowadzenie dziecka wiąże się z naliczeniem kosztów za jego wyżywienie i pobyt w tym dniu. Ustną deklarację zgłaszać u pań dyżurujących do 5 listopada (piątek).
ŚWIĘTO DYNI W NASZYM PRZEDSZKOLU
DZIEŃ DYNI
28.10.2021r, (czwartek) w naszym przedszkolu będziemy obchodzić DZIEŃ DYNI .W związku z tym zachęcamy do pomocy dzieciom w przygotowaniu dyniowych cudaków, z których wspólnie w każdej grupie stworzymy WIELKĄ DYNIOWĄ WYSTAWĘ .Ostatnie lata nas zaskakiwały - dynie zamieniały się m. in. w koty ,pajace, a nawet jednorożce .W tym roku również liczymy na kreatywność Motywem przewodnim w tym dniu będzie kolor pomarańczowy - prosimy ,aby dzieci miały część garderoby w tym kolorze. Na dzieci będą czekały dyniowe gry i zabawy ,a po nich pyszna zupa dyniowa.
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
Dnia 26.10.2021 (wtorek) o godzinie 10.00 w grupie I - 3 latków w naszym przedszkolu odbędzie się uroczystość pasowania na przedszkolaka .
Czytaj więcej!WARSZTATY EKOLOGICZNE DLA DZIECI
Szanowni Rodzice !
3 listopada ( środa, godz. 9.00 ) w naszym przedszkolu odbędą się warsztaty ekologiczne na temat odnawialnych źródeł energii pozyskiwanej ze słońca, wody i wiatru. Ich treść i zastosowane pomoce dydaktyczne będą dostosowane do wieku Państwa dzieci. Warsztaty poprowadzi nauczyciel z Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku. Zajęcia organizowane są w ramach realizacji grantu ekologicznego " Z daru słońca korzystamy i energię z tego mamy - fotowoltaiczne ABC".
Serdecznie zapraszamy
Razem dbajmy o środowisko!


